Search

Обрати мовуІ знову в подорож…

І знову в подорож…

Початок літніх відпусток у ВП НУБіП «Заліщицький аграрний коледж ім. Є. Храпливого» традиційно знаменується цікавими подорожами-екскурсіями, які організовує і матеріально підтримує профспілковий комітет. Позаду - сходження на гору Говерла, поїздки в Закарпаття, на озеро Синевір, Бакоту, Манявський скит, лісова прогулянка карпатським трамвайчиком та ін. Цьогоріч ми вирішили вивчити наймальовничішу річку України, наш рідний Дністер, з води. І ось група найвідважніших працівників коледжу на чолі з головою профспілки Книшем І.Я. вирушила у рафтинг (вид екстремального спорту, швидкісний сплав річкою на катамаранах). Стартували ми в с. Устечко після інструктажу керівника туристичного бюро Кучера Віктора. Перші змахи веслами були хаотичними, та вже за кілька хвилин над нами витав командний дух, і ми повільно, але впевнено попрямували смарагдовими водами Дністра. Вісім годин подорожі довели, щосплав по р. Дністер є однією з найцікавіших наших подорожей і, щодо привабливості , не поступається навіть такому відомому регіону, як Карпати.

Унікальності маршруту Устечко - Заліщики надають мальовничі ландшафти та їх неповторність. Круті скелясті або заліснені береги висотою до 200 м, унікальні травертинові скелі і геологічні відслонення, печери і гроти, водоспади, мальовничі острови, пам'ятки природи, історії, архітектури - все це ми бачимо, і, головне - активно відпочиваємо.Дністровські схили чарували нас великою кількість рідкісних рослин та птахів.

Більшість учасників рафтингу виросла на цій прадавній ріці, та після цієї водної мандрівки ми по-іншому сприйматимемо річку нашого дитинства. Дністер - він різний, але такий рідний і красивий…

Від імені екстрим-групи Ольга Галайдіда та Віра Гойман

: