Search

Обрати мовуЦиклова комісія математичних та природничо-наукових дисциплін


 

 

 

 

 

 

З усіх істинних наук, як твердять Арістотель і Авероес, 

наші математичні науки найістинніші і 

мають перший ступінь вірогідності, 

решта природничих наук іде за ними.

Л.І. Пачолі


 

 

Успіх опанування студентами будь-яких предметів, в тому числі предметів природничо-математичного циклу, в значній мірі залежить від того, в якій формі проводиться вивчення, які методи при цьому використовуються. Тому викладачі циклової комісії постійно працюють над своїм самовдосконаленням і над проблемою використання та впровадження нових найсучасніших форм та методів організації навчального процесу.

До складу комісії математичних та  природничо-наукових дисциплін входять висококваліфіковані викладачі, які вміло організовують навчально-виховний процес, про що свідчать неодноразові нагороди Міністерства освіти, обласного та районного відділів освіти.


 Циклова комісія пишається досвідченими педагогами, майстрами своєї справи, серед яких: викладачі хімії — спеціаліст вищої категорії, викладач-методист, відмінник освіти України, заслужений педагогічний працівник Національного університету біоресурсів і природокористування України В.П.Матвійчук та спеціаліст вищої категорії В.В.Перит; викладач математики — спеціаліст вищої категорії, старший викладач О.Я.Озімінська; викладачі фізики — спеціаліст вищої категорії, викладач-методист С.Г.Руснак та спеціаліст вищої категорії В.І.Котик; викладач інформатики та комп’ютерної техніки — спеціаліст вищої категорії Г.М.Римар.

 Понад 23 роки очолює комісію викладач математики та комп’ютерної техніки спеціаліст вищої категорії, викладач-методист, відмінник освіти України, заслужений педагогічний працівник Національного університету біоресурсів і природокористування України Глова Галина Романівна.


 Авторитетом серед студентів користуються і молоді викладачі математики — Н.Я. Деркач та С.П.Симака, викладачі комп’ютерних дисциплін — Ю.Л.Гірчак, І.М.Зубик, Н.Я.Сидорчук, А.В.Червоняк та Т.Р.Ткачик, викладач географії — А.В.Баран, які вміло поєднують педагогічний такт і вимогливість, принциповість і доброзичливість, успішно переймають досвід досвідчених колег.

Пишаємось ми і своїми студентами. Так, в цьому навчальному році студентка Олейнич Світлана  стала призером ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з математики (Викладач Глова Галина Романівна) та студент Корнят Миколай — з вищої математики (Викладач Озімінська Орися Яківна)  серед студентів ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації України.
Головне в роботі циклової комісії — це вміння виховати у студентів свідоме відношення до навчальної праці, до процесу власного пізнання при вивченні природничо-математичних дисциплін. Тому викладачі комісії завжди у творчому пошуку.
Циклова комісія тісно співпрацює з кафедрами НУБіП України, зокрема з кафедрою вищої математики (зав. кафедрою Іванова Ю.І., доцент, кандидат фізико-математичних наук).


 

 

 

 

 

 

  

Викладачі циклової комісії щиро вітають цьогорічних випускників коледжу. Зичимо міцного здоров’я, справжнього людського щастя, кохання, посмішок та здійснення усіх мрій і сподівань. Бажаємо Вам активності, гарного настрою і щоденних успіхів-досягнень у Вашій професійній діяльності.


 

 

 

 

 

Голова циклової комісії

Глова Галина Романівна

: