Search

Обрати мову



СНПЧ А7 Курск, обзоры принтеров и МФУ

Циклова комісія гуманітарних та соціально-економічних дисциплін 


 

 

 

 

 

 

 

 

Ми не вчимося для знань,

Ми вчимося для життя

Латинське прислів’я


Підготовка майбутнього спеціаліста передбачає не лише навчання його як фахівця, але і виховання на кращих традиціях українського народу, залучення молоді до духовного життя через знання предметів циклу.

Сьогодні увага викладачів комісії зосереджена на впровадженні в навчально-виховний процес сучасних інноваційних технологій; модернізацію навчальних кабінетів; проведення занять-лекцій, семінарських занять з використанням проблемнихситуацій, «круглих столів», заочних екскурсій, конференцій, тощо; проведення занять з елементами ділових ігор з розподілом рольових функцій; послідовне виховання у студентів високої культури полеміки і творчої дискусії. Над вирішенням цих завдань працюють 24 викладачі: різні за віком, стажем роботи, уподобаннями, але єдині у любові до професії вчителя та своїх студентів. Серед викладачів-новаторів – спеціалісти вищої категорії, викладачі-методисти Сопилюк М.В., Олійник М.Д., Гойман В.І., Матійчук О.М., Проданик Н.Д., Сагайдак І.П., Шипітка Б.І., старші викладачі – Війтик Ю.П., Зима Я.В., спеціалісти вищої категорії Атаманчук Л.А., Книш І.Я., Осадчук С.Б., Тимчук В.І., Токарчук В.І., Тракало О.Л., Ушій Я.А. Вони завжди у пошуках нового, ефективного.
На заняттях педагоги приділяють велику увагу проблемно-пошуковим методам навчання. Тому і прагнуть бути схожими на своїх старших колег молоді викладачі: Вацик Н.В., Курієць О.В., Лукавецька Л.М., Петрів Г.В., Фрасуняк В.І., Юрійчук О.В., Коритковський В.І. 


 

На базі коледжу було проведено обласне методичне об’єднання викладачів української мови та літератури.  У рамках методоб’єднання викладачем коледжу Проданик Н.Д. проведено відкрите заняття-студію з української літератури на тему «Від мужицької Голгофи – до країни кленового листя» (за новелою Василя Стефаника «Камінний хрест»), до якого були залучені викладач історії Олійник М.Д. та викладач зарубіжної літератури Матійчук О.М., що дало змогу висвітлити історичну канву літературного твору та дослідити його глибокий психологізм в широкому мистецькому контексті. У коледжі діють курси з поглибленого вивчення англійської та німецької мов (Лукавецька Л.М., Зима Я.В.), після яких студенти мають можливість застосовувати свої знання на практиці, працюючи під час стажування у фермерських господарствах за кордоном. 


 

 

 

Викладачі циклової комісії традиційно залучаються до проведення загальноколеджівських заходів, літературно-мистецьких свят, тематичних вечорів, виставок, проведення олімпіад і тижнів з предметів, Шевченківських днів, конкурсів. Щороку студенти коледжу стають переможцями різних етапів міжнародного конкурсу імені Петра Яцика та мовно-літературного конкурсу імені Т. Шевченка. Кращими знавцями української мови є Палагнюк Мар’яна (401 гр.), Мацинська Оксана ( 24 гр.), Храпко Галина (14 гр.), Понюк Роман (19 гр.), Курчак Мар′яна ( 24 гр.), Плотніцька Уляна (26 гр.). Цікаві екскурсії з групою студентів-екскурсоводів проводить керівник музею навчального закладу Війтик Ю.П.


 

 

 

 

Вже стало доброю традицією в коледжі долучатися до проведення Всеукраїнського тижня права. Цьогорічні заходи були присвячені Міжнародному дню прав людини, проблемам правосвідомості та правової культури (Книш І.Я.)
Хочу побажати усім випускникам радості від хорошої роботи. Відчувайте радість від кожної хвилини нашого буття, від кожного спілкування чи пізнання, від гармонії з навколишнім світом. Бажаю віри. Дуже важливо вірити у те, що Завтра буде краще. Якщо ви хочете змінити своє життя на краще, зробити його наповненим позитивом – все так і буде. 


 

 

 

 

Голова циклової комісії

Сагайдак Ірина Петрівна

: