Search

Обрати мовуЗаочне відділення

СНПЧ А7 Курск, обзоры принтеров и МФУ

 

 

Заочна освіта в сучасних економічних умовах дозволяє громадянам набути першу спеціальність чи перекваліфікуватися, не полишаючи роботу. На заочному відділенні коледжі набувають фаху без відриву від виробництва   майбутні агрономи, фермери та  бухгалтери. З 1959 року сільськогосподарську освіту, навчаючись на заочній формі навчання отримали в нашому коледжі  більше трьох тисяч випускників.
Серед них - науковці, керівники підприємств, громадські діячі, спеціалісти агропромислового комплексу високої кваліфікації.  До 1988 року в Заліщицькому сільськогосподарському технікумі (з 1975 року – радгосп-технікум) студенти заочної форми навчання отримували спеціальність агронома-плодоовочівника.  Студентів цієї спеціальності можна назвати наступниками перших учнів школи садівників, відкритої в Заліщиках в 1898 році, а викладачів-агрономів, більшість з яких мають великий виробничий досвід – продовжувачами традицій садівничої науки.
З 1988 року на заочному відділенні проводиться підготовка фахівців за спеціальностями «Бухгалтерський облік» і «Економіка підприємства». З 2001 року на заочному відділенні здійснюється підготовка студентів-бакалаврів за напрямом «Облік і аудит», а з 2006 року – за напрямом «Агрономія». Заняття із студентами   проводять  педагогічні працівники   з великим практичним досвідом роботи, серед яких є і випускники нашого коледжу. 

 


Зараз на заочному відділенні навчаються студенти за такими спеціальностями

ОКР «Молодший спеціаліст» - 5.09010103 "Виробництво і переробка продукції рослинництва"  \  201 «Агрономія», 5.09010102 "Організація і технологія ведення фермерського господарства"\ 201«Агрономія»

ОКР бакалавр - напрям   "Облік і аудит".

Нашими студентами є працівники фермерських господарств, агрофірм, приватно-орендних та державних аграрних підприємств, а також державні службовці Київської, Волинської, Львівської, Вінницької, Рівненської, Хмельницької, Закарпатської, Чернівецької і Тернопільської областей.

Крім навчання, студенти заочної форми навчання приймають участь в науков-дослідницькій роботі, ведуть активну профорієнтаційну роботу, через них у великій мірі підтримуються зв’язки з господарствами, науково-дослідними установами.


Запрошуємо на навчання за заочною формою випускників технікумів, коледжів для одержання освітньо-кваліфікаційного рівня «Бакалавр» та випускників шкіл, ліцеїв, професійно-технічних училищ для навчання на освітньо-кваліфікаційному рівні «Молодший спеціаліст» за вищеозначеними спеціальностями.Фахова підготовка допоможе вам зайняти свою нішу в лабіринтах ринкової економіки.

: