Search

Обрати мовуПедагогічних працівників відзначено з нагоди 120-річчя НУБіП України

Педагогічних працівників відзначено з нагоди 120-річчя НУБіП України

Днями в Національному університеті біоресурсів і природокористування України відбулося урочисте зібрання, на якому ректор Станіслав Ніколаєнко, голова наглядової ради Микола Томенко, заступник міністра аграрної політики і продовольства Олена Ковальова, ректор Поморської академії в Слупську Збігнєв Осадовськи, керівник Комітету з питань науки і освіти Верховної Ради України Олександр Співаковський вручили нагороди і відзнаки з нагоди 120-річниці НУБіП України. Приємно, що серед нагороджених є педагогічні працівники ВП НУБіП України «Заліщицький аграрний коледж ім. Є. Храпливого».

За багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, підготовку висококваліфікованих фахівців, плідну педагогічну діяльність та з нагоди 120-річчя університету  відзнакою Міністерства аграрної політики та продовольства України нагороджено директора коледжу  Володимира Степановича Глову та викладача агрономічних дисциплін  Романа Васильовича Андрусика.

Знаком «Василь Сухомлинський» Міністерства освіти і науки України нагороджено заступника директора з навчальної роботи  Михайла Васильовича Сопилюка.

Знаком «Відмінник освіти» Міністерства освіти і науки України нагороджено викладача коледжу Ігоря Ярославовича Книша.

Вітаємо з заслуженими нагородами.

Бажаємо усім міцного здоров'я, мирного неба, щедрої долі та нових звершень в ім'я розвитку України.

: