Search

Обрати мовуВідпустка - з користю!

Відпустка - з користю!

У розпал літньої відпустки на базі Заліщицької державної гімназії проводилась Всеукраїнська літня школа Camp L.E.A.D., у якій взяли участь 85 вчителів англійської мови з 22 областей України, у тому числі і двоє викладачів іноземної мови нашого коледжу Лукавецька Л.М. та Завінська О.М.

Тренінгові заняття проводилися також і для 40 учнів. Ефективну роботу літньої школи організували директор гімназії Олександра Войчишин, вчитель англійської мови Ірина Лучин та волонтер Корпусу миру Еміль Гейбл.

Викладачі з різних куточків України протягом тижня мали змогу відвідати чисельні тренінги, воркшопи, інтерактивні заняття, направлені на підтримку мотивації в учнів до успішного навчання, організовані 20 волонтерами Корпусу миру, за участю директора Корпусу миру в Україні Майкла Кетовера, представника посольства США Джона Сілвера, який відповідає за викладання англійської мови в Україні, та представників Американських рад та Міністерства освіти і науки України.

Багато уваги приділялось командній роботі, результатом якої наприкінці літньої школи були презентації проектів з метою обміну досвідом серед колег про набуті підчас занять літньої школи знання, які вони планують використовувати найближчим часом.

Безперечно, такі заходи варто відвідувати регулярно! Адже те, що залишається після – це незабутні враження, нові знайомства та безліч креативних ідей, які хочеться якомога швидше застосувати у новому навчальному році на заняттях зі студентами.

Викладачі

О.М. Завінська, Л.М. Лукавецька

: