Search

Обрати мовуЗапрошуємо студентів та учнів до участі в конкурсі!

ВП НУБіП України «Заліщицький аграрний коледж ім. Є. Храпливого» запрошує до участі у І-ІІ етапах Всеукраїнського конкурсу студентських та учнівських робіт з галузей знань і спеціальностей!

 

Міністерством освіти і науки України оголошено Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей у 2018/2019 навчальному році.

Метою конкурсу є розвиток інтелектуального потенціалу талановитої молоді; активізація та підтримка творчої роботи студентів як найважливішого фактора формування фахівців нового типу; стимулювання їх інтересу до дослідницької роботи, участі у наукових програмах, проектній, конструкторській та інших формах пошуково-дослідної діяльності; оволодіння ними інноваційними технологіями.

Конкурс проводиться у два тури:

  • Перший – упродовж жовтня 2018 р. – січня 2019 р. на рівні предметних гуртків, що створені при навчальних кабінетах і лабораторіях, у рамках якого по кожному предметному гуртку їх керівниками відбирають кращі, самостійно підготовлені студентські пошуково-дослідницькі роботи для участі у другому турі;
  • Другий – у лютому – квітні 2019 р. – на рівні коледжу де визначаються оргкомітетом переможці для участі в загально університетському конкурсі.

     

Для участі у першому турі конкурсу студент під керівництвом викладача керівника гуртка повинен підготувати пошуково-дослідницьку роботу з актуальних проблем у галузях знань, спеціальностей, з яких проводиться конкурс, котра є пошуково-дослідницькою за своїм характером.

Запрошуємо також до участі в конкурсі учнів випускних класів загальноосвітніх шкіл, гімназій, ліцеїв та професійно-технічних училищ.

Пошуково-дослідницька робота має бути підготовлена відповідно до вимог положення про конкурс. Роботи здаються в педагогічний кабінет коледжу (№214) або пересилаються на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. або Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. .

З організаційними документами, порядком проведення та умовами конкурсу можна ознайомитись за посиланнями, наведеними нижче.

З питань підготовки документів на конкурс звертатись до педагогічного кабінету коледжу (к. 214).

 

Запрошуємо до участі всіх бажаючих!!!

 

Навчальна частина коледжу

 

1.Наказ директора ВП НУБіП України "Заліщицький аграрний коледж ім. Є. Храпливого".

Додаток 2 Положення про конкурс.

Додаток 1 Склад конкурсної комісії.

: