Search

Обрати мовуДень відкритих дверей

День відкритих дверей

    18 травня 2019 року ВП НУБіП України «Заліщицький аграрний коледж ім.Є.Храпливого» знову відкрив двері для своїх майбутніх абітурієнтів.

    Випускники шкіл, які завітали до нас разом із батьками, ознайомилися з понад столітньою історією нашого коледжу та переліком освітніх послуг, які пропонує наш навчальний заклад.

      Для наших гостей було підготовлено виставку інформаційних матеріалів та відео-розповіді про життя коледжу.

    Зустріч абітурієнтів із представниками навчального закладу відкрив директор коледжу Володимир Степанович Глова, який щиро привітав гостей. Він наголосив, що цей день організовано спеціально для них, щоб вони змогли ознайомитися з базою та умовами навчання, з життям коледжу, його студентів та визначитись з вибором майбутньої професії, яку вони зможуть отримати в нашому коледжі. Крім того, директор розповів про переваги навчання у нашому закладі, зокрема, одержання поряд з основною спеціальністю суміжної робітничої професії, а також можливість продовження навчання у Національному університеті біоресурсів і природокористування України, відокремленим підрозділом якого є наш коледж.

    Детальніше з умовами вступу на навчання в 2019 році ознайомив заступник директора з навчальної роботи Михайло Васильович Сопилюк.

    Студентами нашого коледжу було представлено презентації спеціальностей, за якими здійснюється підготовка фахівців у ВП НУБіП України «Заліщицький аграрний коледж ім.Є.Храпливого»:

«Облік і оподаткування» – Перит Тетяна, студент 14 групи

«Фінанси, банківська справа та страхування» – Швидковська Іванна, студентка 36 групи

«Економіка» – Бойко Ольга, 37-Е студентка групи

«Підприємство, торгівля та біржова діяльність» – Сухіна Валентина, студентка 37-П групи

«Агрономія» – Кондрацька Надія, студентка 32 групи

«Комп'ютерна інженерія» – Савків Тарас, студент 41-К групи

«Екологія» – Квік Ірина, студентка 31-Е групи

    За традицією, усім учасникам Дня відкритих дверей було вручено інформаційні матеріали, сертифікати учасників Дня відкритих дверей на тему: «Мій майбутній професійний вибір».

    В рамках проведення Дня науки в Україні в 2019 році ВП НУБіП України «Заліщицький аграрний коледж ім.Є.Храпливого» за підтримки управління освіти і науки Тернопільської ОДА та департаменту агропромислового розвитку Тернопільської ОДА провів конкурс учнівських дослідницько-пошукових робіт та творчих робіт за участю учнів шкіл, гімназій, професійно-технічних училищ та ліцеїв.

     За активну участь у конкурсі всі його учасники були нагороджені грамотами дирекції ВП НУБіП України «Заліщицький аграрний коледж ім.Є.Храпливого».

    Заключним етапом зустрічі була екскурсія, яку провів для майбутніх абітурієнтів заступник директора з навчальної роботи Сопилюк М.В. Випускники шкіл та їх батьки ознайомились з навчальною базою, кабінетами, лабораторіями навчального закладу, умовами проживання в гуртожитку, діяльністю окремих підрозділів коледжу (їдальня, спортивний комплекс).

Н.С.Стрільбіцька, фахівець з профорієнтації

: