Search

Обрати мовуДелегація коледжу на святкуванні Дня знань в НУБіП України!

Делегація коледжу на святкуванні Дня знань

в НУБіП України!

    В Національному університеті біоресурсів і природокористування України вже в 122-ге відсвяткували День знаньБагато років поспіль цього дня стадіон університету стає майданчиком, де показують свої таланти і вміння студенти, і щороку нове студентське поповнення, побувавши на ньому, розуміє, до якого вишу пощастило їм вступити: зі столітньою історією, традиціями і науковими школами. Не став винятком і рік 2019-й.

    Відкрив свято традиційний парад першокурсників. Почесне право нести хоругву випало першокурсникам, які мають найвищий бал ЗНО. Державний прапор України підняли першокурсниця факультету ветеринарної медицини, чемпіонка Європи і світу з карате кіокушінкай Юлія Сідельнікова і студент агробіологічного факультету, призер Всеукраїнської олімпіади серед вишів України Олександр Гордієнко. Після чого настав час традиційної посвяти у першокурсники, яку провели декани факультетів і директори ННІ та відокремлених підрозділів.

     На правах господаря гостей і першокурсників привітав ректор університету Станіслав Ніколаєнко. Останнім справді пощастило, адже з майже 20 тисяч бажаючих навчатися в  НУБіП, які цьогоріч подавали заяви до приймальної комісії, студентські квитки вишу отримали 5,5 тисяч достойних, які сьогодні приєдналися до 28-тисячної сім'ї університету. Сім'ї навчального закладу, який займає провідні позиції у рейтингах ТОП 200 і QS, активно розбудується і підтримує широкі міжнародні зв'язки з 124 науковими установами 40 країн світу.

    Україна – унікальна країна, а агробіологічний сектор і аграрна галузь тримають на собі практично всю її економіку. І нам слід пам'ятати: в реаліях четвертої промислової революції маємо йти в ногу з інноваціями, наголосив ректор. Тож, зробивши перший крок і правильно обравши університет, потрібно старанно вчитися, адже викладач може лише відкрити двері до науки, увійти в них кожен повинен самостійно. І на підтвердження цих слів ректор вручив першокурсникам символічний Ключ знань.

    Теж символічні залікову книжку і студентський квиток вони отримали з рук першого проректора Ігоря Ібатулліна і проректора з навчальної і виховної роботи Сергія Кваші.

      Після чого залишилося лише запалити Чашу знань, що й зробили кращі спортсмени університету.

    Як голова Наглядової ради НУБіП Микола Томенко нагадав: місія нашого університету наук про життя – підготувати фахівця екстракласу, виховати патріота (та врешті зробити Київ українськомовним) і відповідального громадянина. І виш з честю з цим справляється.

     Ще один гість свята президент  Національної академії педагогічних наук України Василь Кремень, звертаючись до студентства, наголосив на необхідності стати інноваційним фахівцем. Тому що сучасній молоді випало жити в умовах інноваційного прогресу, інформаційного суспільства і глобалізованого світу, що означає і жорстку конкуренцію. До того ж, в умовах глобалізації потрібно вміти лишитися патріотом своєї землі!

    Участь у святкуваннях прийняла і делегація нашого навчального закладу на чолі з директором коледжу Володимиром Гловою  та студентами-випускниками коледжу 2019 року, а теперішніми студентами НУБіП України.

Джерело: nubip.edu.ua

: