Search

Обрати мовуСемінар голів первинних профспілкових організацій осіб, які навчаються

Семінар голів первинних профспілкових організацій осіб, які навчаються

21-23 лютого на базі Дитячого позаміського закладу оздоровлення «Пуща-Водиця» ЦК Профспілки працівників освіти і науки України організовано семінар голів первинних профспілкових організацій осіб, які навчаються. Нашу область на даному заході представляли: Андрій Заблоцький (голова студентської профспілкової організації Кременецької гуманітарно-педагогічної академії), Наталія Клим (голова студентської профспілкової організації Чортківського гуманітарно-педагогічного коледжу), Галина Петрів (голова студентської профспілкової організації Заліщицького аграрного коледжу).

Відкрив роботу семінару Голова Профспілки Георгій Труханов, його заступники Сергій Романюк та Ольга Чабанюк наголосили на нових викликах у діяльності профспілкових організацій у сучасних умовах.

Окрім теоретичної частини роботи, організатори заходу продумати й про практичну, яка складалася із презентацій та тренінгів.

Молодь навчалася як від ідеї прийти до готового бізнес-проекту. Розібратися у нюансах подання заявок для отримання грантів під реалізацію соціальних чи молодіжних стартапів допоміг проектний менеджер, адміністратор в проекті «Урбаністична освіта. Професійно-особистісний розвиток Українця», Андрій Малецький.

Складові успіху профспілкових лідерів, правила переконання та ведення дискусій розкрила у тренінгу «Успішність профспілкового лідера: принципи, завдання, мотивація, допоміжні засоби» практикуючий психолог Ольга Денисова. Через активні вправи, цікаві завдання та психотерапевтичні мелодії вона налаштувала молодь на роботу над собою, на позитивне мислення і постійне навчання новому.

В останній день роботи учасники аналізували пройдене за ці дні, обмінювалися досвідом організаційної та іміджевої роботи, напрацьовували подальші кроки спільних дій щодо відстоювання прав та гарантій молоді, яка навчається.

Петрів Г.В., голова студентської профспілкової організації коледжу

: