Search

Обрати мовуПрезентація нових видань

СНПЧ А7 Курск, обзоры принтеров и МФУ

Презентація нових видань

14 червня за участю представників ВП НУБіП України «Заліщицький аграрний коледж ім. Є. Храпливого» відбулася презентація нових видань наукової та популярної літератури. Це книги в підготовці яких безпосередньо брав участь Василь Лопух уродженець Заліщик, котрий тепер проживає у США. В читальній залі районної бібліотеки за участю численної аудиторії заліщан та гостей міста було презентовано чотири видання: «Енциклопедїя Української Діяспори». США. Т.1, Книга 3 (С-Я). Нью-Йорк-Чікаго, 2018; В'ячеслав Чорномаз «Українці в Шанхаю». Київ «Знання України». Єжи Стемповський. «У долині Дністра». Нью-Йорк - Тернопіль. 2018. Переклад з польської Василя Лопуха; Народний ансамбль пісні і танцю «Дністер»: Спогади, 1968-1975 рр. За редакцією Василя Лопуха і Олени Терентьєвої. Нью-Йорк. 2018.

Ініціатором заходу, який відкрила завідувач районної бібліотеки Ольга Тракало, став Василь Лопух, кандидат економічних наук, дійсний член НТШ, директор адміністрації Наукового Товариства ім.Шевченка в Америці. В минулому він учасник ансамблю пісні і танцю «Дністер». Сьогодні автор і співавтор наукових статей про ринок праці; міґрацію українців до США, член видавничого комітету і технічний редактор «Енциклопедії Української Діяспори». Т.1. США, Книга 2 (Л-Р) і Книга 3 (С-Я), численних дописів до газети «Колос» та інших видань.

Серед багатьох цікавих фактів, що прозвучали на цьому заході хочемо наголосити на інформації про особистості відомих українців діаспори, розповіді про яких вміщені в «Енциклопедії Української Діяспори». Особливо цікавим для наших студентів може стати матеріал про українського вченого діаспори США А. Храпливого, з родини Храпливих, що став відомим в галузі інформаційно-комп'ютерних технологій. Про значення таких видань, співпрацю коледжу з НТШ та участь Василя Лопуха в проведенні інформаційно-просвітницької роботи серед студентської молоді наголосив у своєму виступі заступник директора нашого коледжу з навчальної роботи Михайло Сопилюк. На адресу автора прозвучало також чимало побажань та привітань.

 Левицька І.В., секретар педкабінету

: