Search

Обрати мову«Збирай роздільно – живи доцільно!»

«Збирай роздільно – живи доцільно!»

У ВП НУБіП України «Заліщицький аграрний коледж ім. Є. Храпливого» вже більше двох років реалізовується проект роздільного збирання побутових відходів «Збирай роздільно – живи доцільно!». В рамках даного проекту студентами екологами, вкотре, було реалізовано на пункти прийому чималу кількість твердих побутових відходів, зокрема, макулатури та пластикових виробів.

Роздільне збирання твердих побутових відходів (ТПВ) є одним з варіантів ефективного вирішення проблем у сфері поводження з ними. Користь роздільного збирання ТПВ виявляється у збереженні природних ресурсів, покращення екологічного стану.

Важливе значення у питанні роздільного сортування сміття має інформаційно-просвітницька робота, яка ведеться у коледжі. Постійно виготовляються і оновлюються спеціальні демонстраційні плакати і невеликі макети контейнерів, щоб студенти на практиці бачили, як сортувати сміття за видами матеріалів.

І пам'ятаймо, що від нашого добросовісного ставлення до роздільного збирання побутових відходів залежить чистота і охайність нашого міста та навколишнього середовища в цілому.

Баран А.В., викладач коледжу

: