Search

Обрати мовуВзяли участь у заходах!

День Гідності і Свободи: Україна - країна нескорених!

 

     День Гі́дності та Свобо́ди — свято в Україні, що відзначається щороку  21 листопада на честь початку цього дня двох революцій: Помаранчевої революції (2004 року) та Революції Гідності (2013 року).

     Встановлене з метою утвердження в Україні ідеалів свободи і демократії, збереження та донесення до сучасного і майбутніх поколінь об'єктивної інформації про доленосні події в Україні початку XXI століття, а також віддання належної шани патріотизму й мужності громадян, які восени 2004 року та у листопаді 2013 року — лютому 2014 року постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору…

    21 листопада 2018 року в Заліщиках біля стелли Небесної Сотні відбулись заходи по вшануванню Героїв двох революцій. У мітингу-реквіємі прозвучали молитовні слова священиків, виступ голови Заліщицької РДА Б.І.Шипітки, грамотами були відзначені активні учасники подій на Майдані та учасники АТО. В заходах брали участь і студенти нашого коледжу. Проникливо прозвучала пісня «Україно-ненько» у виконанні студентки 15 групи Ангеліни Яремієк. Завершилось відзначення Дня Гідності та Свободи спільним виконанням Гімну України.

Юрій Війтик, викладач коледжу

: