Search

Обрати мовуЗустріч з воїном АТО та переможцем «Ігор Нескорених»

Зустріч з воїном АТО та переможцем «Ігор Нескорених»

    12 березня 2019 року у ВП НУБіП України «Заліщицький аграрний коледж ім.Є.Храпливого» за ініціативи дирекції коледжу та міського голови А.В.Квач відбулася зустріч студентів та викладачів з добровольцем, старшим солдатом Збройних сил України, бійцем 80-ї Львівської аеромобільної бригади, учасником протистоянь за аеропорт у Луганську Андрієм Усачем. Андрій Усач нагороджений орденом «За мужність» III ступеня, нагороджений ювілейною медаллю «25 років незалежності України», а також виборов золото для України на «Іnvictus Games» (Іграх Нескорених) у Сіднеї (Австралія) за стрільбу з лука.

    Затамувавши подих, студенти коледжу вслухалися в розповідь безпосереднього учасника АТО про пережиті події на сході,  нелегкий період лікування та реабілітації.  Андрій Усач поділився емоціями від пережитого, закликав молодь виховувати патріотизм у серці ще зі студентських років, наполегливо вчитися та вірити у неодмінну перемогу.

    Мужність і незламна сила духу цього чоловіка вражає. Ампутація ноги, роздроблена ліва рука та осколкові поранення обличчя, але попри це – він зміг знайти у собі сили боротися за життя та прагнув перемагати. Після участі у військових діях чоловік повернувся додому вступив на навчання до одного з вишів Львова та став активно займатися стрільбою з лука.

    З хвилюванням вслухалися ми в розповідь воїна-кіборга: - «Після обстрілу в АТО у 2014 році та численних травм я не піддався обставинам. А навпаки, зрозумів, що я один із тих нескорених людей, котрі навіть після складних ситуацій в житті мають віру та бажання перемагати. Життєві обставини не повинні бути перешкодою для досягнення вершин. Головне – знайти правильний підхід до непередбачуваних життєвих обставин», - переконаний Андрій Усач. 

   Патріотизм та вольові якості Андрія захоплюють. Своїм сильним характером та мужністю він наочно продемонстрував приклад для усіх тих, хто втратив силу та віру в себе. А ще, став зразком наслідування для сучасної молоді.

     Висловлюємо щиру подяку Герою за мирне небо над головою, відвагу, самопожертву, незламність людського духу, та за приклад нескореності, великої віри в перемогу над ворогом.

Левицька І.В.

: