Search

Обрати мову«Стежками краю, де родився геній»

«Стежками краю, де родився геній»

Є куточок землі України всієї окраса,
Цей куточок землі на колишній садибі Тараса.

А.О. Савченко

12 березня 2019 року в читальній залі бібліотеки «Заліщицького аграрного коледжу ім. Є. Храпливого» відбулася виховна година присвячена святкуванню 205-ої річниці з дня народження видатного поета, художника Т.Г. Шевченка під назвою "Стежками краю, де родився геній".

Сьогодні Т. Шевченко став центральною постаттю українства, його духовним символом, епіцентром національної честі. Його творчість слугує об'єднанням української нації, утвердженням державності України. Шевченко уособлює собою український національний дух. Він жив і творив для України.

Захід організували та провели голова жіночого клубу «Орхідея» Г.Р. Глова та його учасники М.Д. Олійник, С.Г. Руснак, Н.В. Леоненко. Вшановуючи у своїх виступах величну постать геніального поета, який хотів бачити Україну вільною і незалежною, бажав справедливості та добробуту для нащадків, прагнув, щоб Україну було визнано всіма державами світу як могутню Європейську державу, вони немов перенесли нас у ті часи та події.

 

Геніальність творів Кобзаря на заході відкривалась у декламуванні віршів студентами 14, 24, 25 груп. Адже поезія Кобзаря – це неповторний здобуток нашого народу. І сьогодні ми неймовірно пишаємось геніальними поетичними творами Тараса Григоровича Шевченка, які піднесли українське віршоване слово до небес та як ніхто розкрили його глибину та красу.

День пам'яті Тараса Григоровича Шевченка видався цікавим і яскравим. Ми впевнені, що наші студенти втілять у життя настанови, які залишив нам великий геній і мислитель.

Змінюються часи, але незмінним, невичерпним і, по суті, не до кінця прочитаним і розгаданим залишається сам Т.Шевченко. І вистачить його, поза всяким сумнівом, ще на багато-багато поколінь – допоки житиме український народ, допоки буде жити наша Україна!

О.В. Юрійчук, викладач філологічних дисциплін

Г.Р. Глова, голова жіночого клубу «Орхідея»

: