Search

Обрати мовуДуховна зустріч

СНПЧ А7 Курск, обзоры принтеров и МФУ

Духовна зустріч

    Що спадає на думку, коли Ви чуєте слова «душа» і «дух»? Чи часто ми в сучасних реаліях задумуємось над тим, що таке людська душа? У час Великоднього посту, в час покаяння ці питання є актуальними як ніколи… Великий піст — це період внутрішнього духовного очищення та вдосконалення. Під час якого варто додати зусиль, щоб поглибити свої стосунки із Богом та людьми.

    2 квітня 2019 р. у читальній залі бібліотеки коледжу відбулася зустріч педагогічного колективу з парохом УГКЦ Пресвятого Серця Христового отцем Олегом Винницьким. В ході спілкування отець піднімав важливі питання: Яким чином людська душа була створена? З чого складається душа? Чи вона безсмертна в своїй природі? У чому різниця між духом та душею?

    Отець Олег наголосив: «Дух — це об'єктивно існуюче, надіндивідуальне начало, здатне спрямовувати діяльність людини і суспільства.Дух — це потенціал творчої активності людини, творче обернення до себе в межах сутності людини, джерело самовизначення себе як особистості. Душа — це реакція організму на те, що нас оточує.Душа — це життєдайне джерело, що є сутністю внутрішнього світу людини.

    Дух спрямовує людину до надприродної мети – співпричастя з Богом. Перебуваючи в дусі, людина віднаходить своє дійсне призначення, реалізує себе, здобуває повноту».

    Крім того, о. О.Винницький ознайомив присутніх із духовними заходами, які мають проводитися у церкві протягом місяця та запросив педагогічний і студентський колектив до участі в них.

    У час Великого посту знайдіть трошки більше часу для розмови з Богом. Він має так багато вам сказати…

Левицька І.В.

: