Search

Обрати мову8 травня – День пам’яті та примирення! 9 травня – День Перемоги!

СНПЧ А7 Курск, обзоры принтеров и МФУ

8 травня – День пам'яті та примирення!

9 травня – День Перемоги!

    8-9 травня - День пам'яті та примирення і День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

    У ці травневі дні український народ, разом з Європою та світом, вшановує мужність і жертовність тих, хто пройшов палаючими фронтовими дорогами Другої світової війни, на чию долю випали тяжкі роки окупації та пекло нацистських концтаборів, хто в післявоєнні роки відроджував тисячі перетворених на руїни українських міст і сіл.

    Внесок українського народу у перемогу над нацизмом неможливо переоцінити: понад 9 мільйонів осіб було забрано з України до радянських Збройних Сил, близько 4 мільйонів з них полягли в запеклих боях, рятуючи світ від нацистського поневолення. З нашою країною пов'язані основні вирішальні події на радянсько-німецькому фронті.

    Символом відзначення Дня пам'яті та примирення і Дня перемоги став червоний мак, як і в багатьох країнах Європи. Червоний мак – міжнародний символ пам'яті жертв Першої світової війни, а згодом – жертв усіх військових та цивільних збройних конфліктів, починаючи із 1914 року. Символ маку присутній і в українській фольклорній традиції – за легендами, маки зацвітали там, де пролилася козацька кров.

     Низько вклоняємося всім, хто на своїх плечах виніс тягар воєнного та повоєнного лихоліття.

    Український народ завжди прагнув миру і добросусідства. Та сьогодні, коли військова агресія на сході країни знову затьмарила наше небо, забираючи життя кращих українських воїнів, ми зі зброєю в руках готові відстоювати свою незалежність та територіальну цілісність. Титанічна битва нашого народу за перемогу триває. Священний обов'язок кожного з нас – бути гідними подвигу батьків і дідів та зробити все для того, щоб на мирній землі виховувати дітей, радіти успіхам у досягненні трудових цілей

   Ми завжди шануватимемо наших героїв та простих людей, які віддали життя за рідну землю. Ми впевнені, що незважаючи на тривожні події, які відбуваються сьогодні у нашій країні нам та нашим рідним ніколи не доведеться бути учасниками війни, а найближчим часом в Україні настане мир та спокій. Сьогодні всі ми схиляємо голови перед героями, які здолали фашизм, врятувавши свою Батьківщину і весь світ. Ваш величний подвиг назавжди залишиться джерелом патріотизму, вірного служіння своєму народу. Вічна Вам слава!   

Пам'ятаємо! Перемагаємо!

: