Search

Обрати мовуПриєднуйтеся до благоустрою!

Приєднуйтеся до благоустрою!

Природа щедра до нас. Що ми маємо – усе від неї.

Відплати їй своєю добротою, увагою, чемною

поведінкою, і вона стане ще щедрішою.

Пізнання довкілля допомагає змінити погляди і дії наших студентів, щоб у майбутньому вони не перетворилися на руйнівників біосфери, частинкою якої є самі. Важливим значенням в природоохоронній роботі є розвиток у студентів екологічного мислення, культури, формування в них почуття обов'язку та відповідальності за стан довкілля, охорони її скрізь і завжди.

Щорічно студенти беруть активну участь в проведенні весняної толоки з озеленення та благоустрою території коледжу, міста. Тому основне завдання викладачів навчити студентів дивитись і бачити красу навколишнього світу, створити для них можливості одержувати нові враження, проявляти милосердя, співчуття до всього живого, виховувати готовність прийти на допомогу природі. Саме у коледжі в студентів формується правильне розуміння екологічних аспектів до збереження та охорони навколишнього природного середовища.

В рамках проведення тижня екології «Земля і Всесвіт – це велике диво, в якому пощастило жити» під керівництвом викладачів: Фреяк Г.Б. та Перит В.В. студенти технологічного відділення: груп 21- Е, 31-Е, 41-Е, 42 і 43 долучилися до благоустрою території коледжу. Колекції парку постійно поповнюються. Зелені насадження навколо навчального закладу виконують соціально-екологічні функції: санітарно-гігієнічну, захисну, архітектурно-художню, рекреаційну, навчально-виховну.

Садіть дерева і квіти. Вони збагачують повітря киснем, поглинають вуглекислий газ, зменшують шум. Одне дерево за день адсорбує з повітря 1кг пилу. Якщо вам подобаються живі квіти, вирощуйте їх у себе в помешканні, на балконах, верандах, але не рвіть польових квітів, не топчіть їх ногами, бо це аморально, бо це екологічний злочин проти лісу чи лугу, де вони ростуть.

Викладачі: Фреяк Г.Б., Перит В.В.