Ласкаво просимо, Гість
Логін: Пароль: Запам’ятати мене

Допомога

ПРИЗНАЧЕННЯ

Форум було створено для того, щоб допомогти Вам оперативно отримувати інформаційну допомогу, ділитися досвідом, висказувати свою точку зору з питань, пов'язаних із діяльністю коледжу, а також суміжними темами. Наш Форум - це ДІАЛОГ коректних висловлювань і поважаючих одне одного людей. Сподіваємось, що спілкування тут буде приємним та корисним для Вас.

1. РЕЄСТРАЦІЯ

Якщо ви вже зареєстрований користувач, пропустіть цей розділ і читайте наступний.

1.1. Для спілкування на форумі Вам необхідно зареєструватися.
1.2. Ваша адреса електронної пошти має бути діючою. Якщо Ви бажаєте зберегти приватність, можете заборонити публікацію Вашої адреси, ми гарантуємо конфіденційність вказаної інформації.
1.3. При реєстрації забороняється використовувати безглузді і незрозумілі логіни (наприклад Hgd956Gbv або :!@#$%^&*(), 111, 1111111111122222, 111_23rus, і т.п. ), також забороняється використовувати в нікнеймі символи { } [ ] ., ! & ? * % $ ; @ ^ : ' " ( ) # ™ ` -- __ = / ~ \ < >, нецензурні слова, адреси вебсайтів і тому подібне.
1.4. Забороняється використовувати як аватар малюнки, що перечать загальноприйнятим нормам моралі. Забороняється використовувати зображення або підписи в аватарах, що принижують честь, гідність, світогляд, віросповідування учасників форуму.
1.5. В разі порушення вищезгаданих вимог, адміністратор має право примусово змінити особисті дані користувача, або ж видалити його аккаунт.
1.6. Забороняється подвійна реєстрація (реєстрація під двома і більше ніками) і захват ніків (реєстрація нікнеймів з метою перешкоди використання їх іншими). Також заборонена реєстрація двійника вже існуючого нікнейма (візуально схожих). Забороняється реєстрація під різними ніками одному користувачеві. Порушники виявляються і блокуються.

2. ПРОБЛЕМИ ПРИ РЕЄСТРАЦІЇ

2.1. Якщо у вас не вийшло реєструватися, або активація вашого аккаунта не прийшла до вас на поштову скриньку, то не виніть в цьому форум, швидше за все проблема з вашою поштою. Якщо Ви згодні з даними правилами, ласкаво просимо на форум. Інакше, просто не починайте реєстрацію!
2.2. По питаннях щодо реєстрації чи зміни паролю (у випадку, якщо Ви забули пароль і Вам не вдається його відновити) можна написати листа на адресу: support@zakyh.org.ua.

З повагою, Адміністрація форуму.

Перейти до категорії

Час створення сторінки: 0.38 секунд